trešdiena, oktobris 27, 2010

es gribētu, lai kāds mani kaut kur gaida

tik cerīgi skan grāmatas nosaukums, tomēr stāsti, kas apkopoti šajā Gavaldas debijas grāmatā ir daudz skarbāki, nekā grāmatas sentimentālais nosaukums.
Iesākumā, kad sāku lasīt grāmatu, man galvā bija tikai viena doma: "Vai visi francūži raksta tādā stilā", jo likās, ka grāmatu neizlasīšu līdz galam dēļ tā stila, kad ir līdzīgs Frederikam Beigbederam, tomēr visai drīz situācija uzlabojās.

Grāmatā ir apkopoti vairāki stāsti, cits par citu skarbāki un pārsteidzošāki.Viss jau ir pateikts šeit. Tikai piebildīšu, ka nespēju aizmirst to stāstu, kur kādu veterinārārsti izvaroja 3 piedzērušies vīrieši, kuriem kā atriebībai šī veterinārārste nogrieza sēkliniekus, riebīgākajam no viņiem piešujot tos pie ādamābola. Es taču teicu, ka stāsti ir skarbāki par pašu grāmatas nosaukumu. Bet ne jau visi stāsti bija tādi. :)Beigās tomēr grāmata bija sakarīga.

1 komentārs:

Marleen Overmeire teica...

Es gribētu pateikt lielu paldies Lapo Micro Finance, kurš man deva aizdevumu par manu slimības bērna ārstēšanu. Es esmu tik priecīgs es satiku Lapo šodien, sazinieties ar viņiem pa e-pastu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums: Lapofunding960@gmail.com
Whatsapp +447883183014