svētdiena, maijs 04, 2014

Ieelpo laimi un mīlestību

Pirms vairakiem gadiem šo grāmatu paņēmu savās rokās aplūkot, jo uzrunāja nosaukums. Nevis kārtējā Laimes mācība, mīlestības valodas vai gudrības, bet tieši tas, ka ieelpo to laimi un mīlestību. Tā it kā tas būtu tik viegli, vienkārši, dabiski un nepiespiesti. Toreiz pašķirstīju grāmatu un pievērsu uzmanību satura rādītājam un zināju, ka šo grāmatu gribu kādu dienu izlasīt.
Pagāja pāris gadi, kad šī grāmata ar kolēģes starpniecību nonācas manās rokās. Acīmredzot, beidzot biju gatava uzņemt to informāciju :D
Teikšu kā ir -tiem, kas ir lasījuši daudz un dažādas grāmatas par laimes un pareizas, veselīgas dzīvošanas noslēpumiem, diez vai te atradīsies kāda jauna dzīvošanas formula. Neko jaunu te visticamāk neizlasīsi, kā vien varbūt piemērus no Ineses personīgās pieredzes.
Taču šī grāmata mani aizrāva. Man ļoti patika, ka šī grāmata ir vienkopus sevī sasūkusi visu svarīgāko informāciju par dzīvi un tādā ļoti vienkāršā un viegli uztveramā veidā. Nav jālasa bieza grāmata par feng šui, bet pietiek ar to, ka iedvesmojies sakārtot māju un izmest visu veco. Grāmatā ir viss - meditācijas, pozitīvās afirmācijas, vingrošana, ūdens enerģija. Bet pats galvenais, ir viegli pamudinājumi, grāmatu ne tikai izlasīt, bet sākt piekot savā dzīvē laimes terapiju.
Zinu, ka ir cilvēki, kuriem šī grāmata nepatika, taču man tā patika tik ļoti, ka liekas - šai grāmatai ir jābūt katras sievietes mājās 'bībeles' vietā.

2 komentāri:

kores teica...

zinu, kurš ir domāts zem "cilvēki, kuriem nepatika" :D

agnese teica...

ne Tu vienīgā :)